Eredményeink

Az országos, nemzetközi és egyéb szakmai bemutatókon, rendezvényeken, versenyeken, fesztiválokon, való részvétel

Esemény megnevezése, időpontja Területi hatálya (országos, nemzetközi,egyéb) Típusa (verseny, fesztivál, előadás, felvételi, egyéb) Részvétel típusa (résztvevő, díszvendég, meghívott, versenyző, stb.)
2008 – 2009. tanév
2008. október 10. XII. Friss Antal gordonkaverseny országos válogató. Szombathely Országos Zenei verseny Szeghy Anna, Hidasi Petra, Hengán Kamilla
2009. február 04. VI.Országos Jeney Zoltán Fuvola-verseny Győr Országos Zenei verseny Résztvettek: Nagy Kinga, Pathó Annamária
2009. január 21. XI. Országos Gitárverseny válogató Győr Országos Zenei verseny Részt vettek: Szeghy Eszter, Tukszár György,
2009. március 13. VIII. Országos Zongora Négykezes válogató verseny Bartók Béla Zeneiskola Pápa Országos Zenei verseny Résztvett: Hajnal Luca, Solymosi Eszter
2009. május 13. Nitianska Lutna – Nemzetközi Zeneiskolai Gitárverseny Nitra (Sk Nemzetközi Zenei verseny Résztvettek: Szeghy Eszter gitár, Tukszár György gitár
2009. április 03-05. VI. Országos Maros Gábor szóló és duó ütőhangszeres verseny, Győr Liszt Ferenc Zeneiskola AMI. Országos Zenei verseny Résztvettek: Brokhauzer Áron, Szücs Enikő
2009. április 08. VII. Vértes-Dunazug Régió Zene-iskoláinak Nemzetközi Furulyaverse-nye Nyergesújfalu, – Nemzetközi Zenei verseny Balogh Bence ezüst, Keresztes Laura ezüst, Ruzsits Dorottya arany, Szladik Míra arany, Forró Ramóna kiemelt arany, Kamarazene kategóriában: 1.csoport ezüst, 2.csoport kiemelt arany
2009. április IX. Országos Mélyréz válogató verseny Győr Országos Zenei verseny Kovács János tenorkürt továbbjutott, Solymosi Ábel tuba továbbjutott, Részt vettek Fekete Barnabás, Krajcsokszky Bence
2009. május 8-9. Nemzetközi Furulyaverseny. Érsekújvár (Sk) Nemzetközi Zenei verseny Solymosi E,Pathó A., Szlávik A., Végh Dóra, – arany minősítés; Forró Ramóna, Deák Borbála, Solymosi Eszter – kiemelt arany minősítés
2009. június 5-7: IX. Országos Mély-rézfúvós Verseny Kiskunfélegyháza, Országos Zenei verseny Résztvett: Kovács János tenorkürt, Solymosi Ábel tuba
Debreceni Kodály Z. Zeneművészeti Szakközépiskola Országos Felvételi vizsga Forró Ramóna felvételt nyert
2009. Tanárképző Főiskola Szeged, ének-zene felvételi vizsga Országos Felvételi Felvételt nyert: Krizsán Orsolya
2007 – 2008. tanév
2008. márc. 19. VI. Vértes-Dunazug Régió Zene-iskoláinak Furulyaversenye, Nyergesújfalu megrendezésében. Nemzetközi, regionális Zenei verseny Huber Dávid arany; Horváth Luca arany; Hetei Sára bronz; Muzslai Emese bronz; Forró Ramóna arany; kamaracs.1. ezüst; kamaracs.2. arany
2008. márc.7-9. VI. Továbbképzős Verseny Szentendre Országos Zenei verseny Kovács János I.hely, Solymosi Ábel, Kovács Ferenc, Rozsnyai Attila, Török Gergely, Szlávik Zoltán résztvett
2008. április 26. Keszthelyi Helikon Országos Zenei verseny Tukszár György gitár ezüst
2008. március Nemzetközi Harmonikaverseny Nemzetközi Zenei verseny Schmidt Attila I.
Budapesti Egressy Béni Zeneművészeti szakközépiskola Országos Felvételi vizsga felvételt nyert: Fülöp Kamilla gitár
2006 – 2007. tanév
2006.szeptember 23.Nemzetközi Harmonikaverseny Keszthely Nemzetközi Zenei verseny Schmidt Attila I. hely
2007. március 8. VI. Czidra László Országos Furulyaverseny válogató Szentendre Országos Zenei verseny Huber Dávid továbbjutott
2007. április 27-30. VI. Czidra László Országos Furulyaverseny Döntő Budapest – Országos Zenei verseny Huber Dávid oklevél
2007. május 4-6 Nemzetközi szólófurulya-verseny Érsekújvár (Nové Zamky SK Nemzetközi Zenei verseny Forró Ramóna – kiemelt arany; Huber Dávid – arany; Furulyatrió (Forró Ramóna, Deák Borbála, Huber Dávid) – arany minősítés
2005 – 2006. tanév
2005. szeptember 22. Nemzetközi Harmonikaverseny Pécs-Udvard Nemzetközi Zenei verseny Schmidt Attila 2. hely
2006. január 20. Országos Gitárverseny Válogató Győr – Országos Zenei verseny Tukszár György továbbjutott
2006. április 6. V. Vértes-Dunazug Régió Zeneiskoláinak Furulyaver-senye, Nyergesújfalu Nemzetközi, regionális Zenei verseny Forró Ramóna arany, Deák Borbála arany, Horváth Luca arany, Horváth Ágnes bronz Rozsnyai Orsolya bronz
2006.március 17-19 X. Országos Gitárverseny Vác Országos Zenei verseny Tukszár György gitár
2006. június 9-10. VIII. Országos Mélyrézfúvós verseny Kiskunfélegyháza Országos Zenei verseny Lőrincz András tuba II. Solymosi Ábel tenorkürt III. Kovács János tenorkürt III.
2006. június 4. IX. Nemzetközi Fúvószenekari verseny Dunabogdány Országos Zenei verseny Ifjusági Fúvószenekar I. helyezés (Pásztói Tamás)
2006. Tanárképző Főiskola Nyíregyháza, ének-zene népzene szak Országos Felvételi Kisgyőri Krisztián felvételet nyert
2004 – 2005. tanév
2005. március 4-6. Szentendre V. Országos Zeneiskola Továbbképzős Verseny Országos Zenei verseny Tuba trió – nívódíj (Bankó Máté, Lőrincz András, Pék Csaba)
2005. március 18-20 XI. Országos Ütőhangszeres Kamarazenei verseny Bartók Béla Zeneiskola, Vác Országos Zenei verseny Fesztivál kategória – különdíj
2005. március 23. IV: Vértes-Dunazug Régió Zene-iskoláinak Furulyaversenye, Nyergesújfalu megrendezésében. Nemzetközi, regionális Zenei verseny Pathó Annamária: furulya, bronz; Deák Borbála: furulya, ezüst; Bogyó Szilvia furulya: bronz
2005. május 6-8 Nemzetközi szólófurulya-verseny Érsekújvár (Nové Zamky SK.) Nemzetközi Zenei verseny Deák Borbála furulya arany minősítés, Forró Ramóna arany minősítés, Huber Dávid ezüst, Kamaracsoport kiemelt arany
Zeneművészeti szakközépiskolába nyertek felvételt Országos Felvételi vizsga Győr: Nagy Tamás gitár, Győr: Fábián Máté trombita
2003 – 2004. tanév
2004. március 10. V. Országos Zeneiskolai Furulya-verseny válogató Szentendre Országos Zenei verseny Továbbjutott: Solymosi Eszter, Deák Borbála résztvett: Forró Ramóna, kamaracsoport
2004. április 30-május 02. V. Országos Zeneiskolai Furulya-verseny Országos Zenei verseny Résztvett: Solymosi Eszter, Deák Borbála
2002 – 2003. tanév
2002. március 22-24. X. Országos Ütőhangszeres kam.z. verseny Vác Országos Zenei verseny Kiemelt díj: Bankó Simon, Csimár Csaba, Kecskés Alexandra, Jáger Zoltán
2002. március 26. II. Vértes-Dunazug Régió Zeneiskoláinak furulyaversenye Nemzetközi, regionális Zenei verseny Deák Borbála Arany, Pásztói Zsófia Arany, kamaracsop. Arany -, Pathó Annamária Ezüst, Hengán Krisztina Ezüst, Horváth Fruzsina Ezüst, Reményi Róbert Ezüst, Lohner Kitti Ezüst, Lohner Nikolett Ezüst, kamaracsoport Ezüst
2002. június 30. Kecel VIII. Országos Harmonika Verseny Országos Zenei verseny III. hely: Schmidt Attila
2002. augusztus 20. Magyar Köztársaság ezüst érdemkereszt Országos Kitüntetés Litauszki Károlyné igazgató
2002. október 24-27. IX. Országos Lubik Imre Zeneiskolai Trombitaverseny Zalaegerszeg Országos Zenei verseny Különdíj: Kecskés Alexandra
2003. március 21-23. IX. Országos Zeneiskolai gitárverseny Vác Országos Zenei verseny Bejutott a döntőbe Nagy Tamás gitár
2003. április 5 III. Vértes-Dunazug Régió Zene-iskoláinak Furulyaversenye, Nyergesújfalu megrendezésében. Nemzetközi, regionális Zenei verseny Arany: Solymosi Eszter, Pásztói Zsófia, Ezüst: Deák Borbála, Hengán Krisztina; Bronz: Horváth Fruzsina, Pathó Annamária, Székely Dóra
2003. május 02-04. VII. Országos Zeneiskolai mélyréz-fúvós verseny Kiskunfélegyháza Országos Zenei verseny Részt vett: Lőrincz András tuba
2003. május 31. Arany-katedra kitüntetés Országos Kitüntetés Pásztói Tamás tanár
2003. Weiner L. Zeneművészeti Szakközépiskola Budapest felvételi Országos Felvételi Felvételt nyert: Lőrincz András tuba
2003. június Zeneművészeti főiskolai felvételi vizsga Szeged Országos Felvételi vizsga Felvételt nyert: Pásztói Zsófia
1987 – 2002
1987. szeptember 1. alapítás
1988. Zeneművészeti Szakközépis-kola Győr, felvételi vizsga Országos Felvételi Neichl Nóra klarinét felvételt nyert
1989. Zeneművészeti Szakközépis-kola Győr, felvételi vizsga Országos Felvételi Melcher Anikó zongora felvételt nyert
1991 Zeneművészeti Szakközépis-kola Vác, felvételi vizsga Országos Felvételi Forró Ágnes fagott felvételt nyert
1995. Zeneművészeti Szakközépiskola Vác Országos Felvételi Dobai Beatrix fagott felvételt nyert
1996. június 22-23 XXI. Siklósi Fúvószenekari Verseny Országos Verseny Fúvószenekar II. díj (Fehér László)
1997. május 3 Neerpelt, Ifjusági Zenei Fesztivál- verseny nemzetközi verseny Fúvószenekar I. díj (Fehér László)
1999. március 12-14. III. Országos Továbbképzős Növendékek Fesztiválja, Mohács Országos Verseny Bankó András tuba – nívódíj
1999. Zeneművészeti Szakközépis-kola felvételi Országos Felvételi Felvételt nyert: Fitos Attila harsona, Speier Kornélia fagott, Mechler Anikó klarinét
2000. június 16-18. VI. Országos Zeneiskolai Mélyrézfúvó Verseny Kiskunfélegyháza Országos Verseny Bankó András tuba II. hely
2001. április 28-május 1. IV. Országos Zeneiskolai Furulyaverseny Országos Verseny Résztvett: Deák Borbála II.kcs.; Pásztói Zsófia IV.kcs, Kamarazene 2 furulya+zg
2002. március 8-10. IV. Országos továbbképzős Verseny Szentendre Országos Verseny Pásztói Zsófia-Hengán Krisztina nívódíj
2002. március 22-24. X. Országos Ütőhangszeres Kamarazenei Verseny Vác Országos Verseny Ütőegyüttes kiemelt díj

Megyei, területi szakmai bemutatókon, versenyeken elért eredmények

Esemény megnevezése, időpontja Területi hatálya (nemzetközi, országos, megyei, területi, egyéb) Típusa (verseny, fesztivál, szakmai bemutató, egyéb) Eredmény, helyezés
2008-2009. tanév
2008. november 28. IV. Megyei Hegedű-Gordonka Verseny Oroszlány. Megyei Verseny Szeghy Anna gordonka bronz, Hidasi Petra gordonka, Hengán Kamilla gordonka, Kovács Rebeka hegedű bronz, Demján Eszter hegedű bronz
2008. december 03. VI.Veszprémi Regionális Trombita-verseny. Regionális Verseny Huszár Daniella ezüst, Torma Dávid ezüst, Sováczki Péter bronz
2009. február 28. XLIV Megyei kamarazene fesztivál Tatabánya Megyei Verseny 1kamaracsoport arany minősítés; 1 kamaracsoport ezüst minősítés 2 kamaracsoport résztvett
2009. április 3. Menner Vincze szóló verseny Tata Megyei Verseny Részt vett: Keresztes Laura, Sováczki Péter trombita résztvett. Solymosi Ábel tuba
2008/2009 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Török Gergely trombita, Kisgyőri Dávid ütő, Solymosi Eszter zongora
2008/2009 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Forró Ramóna furulya
2007-2008. tanév
2007. november 23. VI. Fafúvós Fesztivál Tatabány Megyei Verseny Deák Borbála arany; Huber Dávid bronz; Horváth Luca arany; Wágner Éva Kata emléklap
2007. december 1. Megyei Vonós-zenekari Fesztivál Komárom Megyei Verseny Vonószenekar (Tücsök) -arany; Pachelbel vonószenekar – arany
2007. december 5. V. Veszprémi trombitaverseny Regionális Verseny Török Gergely ezüst; Sováczki Péter bronz
2008. február 29.XLIII.Kamarazene Fesztivál Tatabánya Megyei Verseny 1 csoport I.hely, az iskolák rangsorában 3. hely
2008. április 11. Tatabánya VII. Megyei Gitárfesztivál Megyei Verseny Szeghy Eszter arany; Fülöp Kamilla arany; Tukszár György arany; Keszthelyi Zsolt ezüst; Sánta Ferenc bronz
2008. márc.18. XXI. Menner Bernát szólóhangszeres verseny Tata Megyei Verseny Tukszár György gitár II.hely
2008. április 18. VI. Megyei Zongoraverseny Tatabánya Megyei Verseny Solymosi Eszter III.; Hajnal Luca; Komáromi Péter; Bognár Domonkos
2007/2008 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Forró Ramóna furulya, Tukszár György gitár, Rozsnyai Attila tenorkürt
2007/2008 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Kovács János tenorkürt
2006 – 2007. tanév
2006. november III. Megyei vonósverseny Oroszlány Megyei Verseny Varga Bettina cselló – különdíj Hortai Fanni hegedű – emléklap
2006. november 17. V. Megyei Rézfúvós verseny Bábolna Megyei Verseny Kovács János arany minősítés, fesztivál díj
2006. december 6. IV. Veszprémi Regionális Trombitaverseny Regionális Verseny Török Gergely bronz minősítés
2007. február 24. XLII. Megyei Kamarazene Fesztivál Oroszlány Megyei Verseny 2 csoport kiemelt díj, 2 csoport jutalom
2007.március 17. Harmonika Fesztivál Paks Regionális Verseny Schmidt Attila harmonika különdíj
2007. március XX. Menner Bernát szólóhang-szeres verseny Tata Megyei Verseny Fülöp Kamilla gitár emléklap
2007. május VI. Dunamenti Regionális Fesztivál Nyergesújfalu Regionális Verseny furulyegyüttes I. helyezés Kovács János baritonkürt – I. helyezés; Horváth Luca furulya – I. helyezés; Kovács Ferenc kürt – II. helyezés; Kovács János baritonkürt, Kovács Ferenc kürt – duó – I. helyezés
2007. május 31. Nyergesújfalu Város Önkormányzat Képviselő-testülete „Kiváló Diák” kitüntetés Nagy Tamás gitár
2006/2007 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Krizsán Orsolya klarinét, Schmidt Attila harmonika, Völner Eszter hegedű
2006/2007 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Huber Dávid furulya
2005 – 2006. tanév
2005. november 25. V. Megyei Fafúvós Verseny Tatabánya – Megyei Verseny Forró Ramóna arany (kimelt nagydíj); Pathó Veronika ezüst. Krizsán Orsolya klarinét, Német Bence klarinét
2005. november XI. Rézfúvós Kamarazene Fesztivál Veszprém Regionális Verseny Szladik Dorottya, Torda Edina, Krajcsovszky Bence, Szilva Bence – ezüst
2006. február 23. Megyei Gitárverseny Tata Megyei Verseny Fülöp Kamilla Idíj; Sánta Ferenc IIdíj; Tukszár György IIIdíj; Győri Attila IIIdíj
2006. február 25 31. Megyei Kamarazene Fesztivál Komárom. Megyei Verseny Mind az 5 csoport kapott nívódíjat
2006. február Jókai napok Komárom Megyei Bemutató Pathó Veronika fuvola, Krizsán Orsolya klarinét
2006. március XIX. Menner-Vincze szólóhangszeres zenei Tata Megyei Verseny Solymosi Ábel tuba, Kovács János tenorkürt, Pathó Veronika fuvola
2006. március 24. Megyei Négykezes-kétzongorás verseny Tatabánya Solymosi Eszter, Görbe Polina Megyei Verseny Solymosi Eszter, Görbe Polina, Kelemen Ramóna, Kelemen Roland
2006. április Bartók emlékverseny Tatabánya Megyei Verseny Hidasi Alíz, Szexer Dorottya, Krizsán Orsolya
2006. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Solymosiné Horváth Andrea tanár
2005/2006 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Kovács János tenorkürt, Buczkó Zita hegedű, Deák Borbála furulya
2005/2006 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Lőrincz András tuba, Solymosi Ábel tenorkürt, Forró Ramóna furulya
2004 – 2005. tanév
2004. november 14. KEM Zeneiskolák IV. Fafúvós Fesztiválja Tatabánya Megyei Verseny Deák Borbála bronz, Forró Ramóna arany
2004. november 19. II. Komárom-Esztergom Megyei Hegedű- és Gordonkaverseny Oroszlány Megyei Verseny Hortai Fanni: hegedű I. kcs. III. helyezés; Völner Eszter: hegedű II. kcs. Emléklap
2004. november 26. Komárom-Esztergom Megyei Zeneiskolák IV. Rézfúvós Fesztiválja Tatabánya Megyei Fesztivál, verseny Krajcsovszky Bence: baritonkürt, ezüst; Szladik Dorottya: baritonkürt, arany Szilva Bence: baritonkürt, emléklap; Torda Edina: baritonkürt, ezüst; Fekete Barnabás: baritonkürt, emléklap; Fábián Máté: trombita bronz; Kovács János: tenorkürt, ezüst; Rozsnyai Attila: tenorkürt, emléklap
2005. február 26. Komárom-Esztergom Megyei Zene-iskolák 40. Kamarazene Fesztiválja Nyergesújfalu. Megyei Fesztivál, verseny KEMÖ Szabolcsi Bence Zeneiskolája Lábatlan Különdíj; KEMÖ Szabolcsi Bence Zeneiskola 6 kamaracsoportjából 4 különdíjban részesült
2005. március 18. XVIII. Menner- Vincze Imre verseny Tata Megyei Verseny Fábián Máté: trombita; Nagy Tamás: gitár
2005. április Regionális Nemzetiségi zenei találkozó Herceghalom Körzeti Verseny Tuba trió kiemelt nívódíj Lőrincz A., Pék Cs., Bankó M.
2004/2005 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Horváth Klára hegedű, Jáger Zoltán ütő Pathó Veronika fuvola
2004/2005 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Nagy Tamás gitár, Fábián Máté trombita
2003 – 2004. tanév
2004. február 28. KEM XXXIX. Kamarazene Fesztivál Tatabánya Megyei Verseny 3 kamara csoport ajándék
2004. március 5 Komárom-Esztergom megyei Zeneiskolák V. zongoraversenye Tatabánya . Megyei Verseny III. hely: Solymosi Eszter, Szladik Dorottya Különdíj: Berla Mónika
2004. március 13 Komárom-Esztergom Megyei Zeneiskolák V. gitárfesztiválja Tatabánya. Megyei Verseny I. hely: Nagy Tamás II. hely: Fülöp Kamilla
2004. április 02. XVII. Menner-Vince szólóhangszeres verseny Tata Megyei Verseny Részt vett: Nagy Tamás
2004. május 10. IX. Nyugat –Dunántúli Rézfúvós Kamaraegyüttesek Versenye, Veszprém Regionális Zenei verseny Részt vett: Tuba trió arany és II. díj
2004. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Szladik Tibor tanár
2003/2004 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Pósa Dániel szaxofon Pék Csaba tuba; Görbe András harmonika
2003/2004 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Deák Borbála furulya
2002 – 2003. tanév
2002. március 18-23. Komárom-Esztergom Megyei Zeneiskolák IV. négykezes és kétzongorás versenye Tatabánya Megyei Verseny II. hely Solymosi Eszter, Hajnal Luca
2002. március 23.Komárom-Esztergom megyei zeneiskolák IV. gitárfesztiválja Megyei Verseny II. hely Nagy Tamás
2002. november 22 III. Rézfúvós Fesztivál Bábolna Megyei Verseny Fesztiváldíjas arany: Kecskés Alexandra Arany: Lőrincz András, Ezüst: Fábián Máté, Bronz: Kovács János
2002. november 29. I.KEM hegedű és gordonka verseny Oroszlány Megyei Verseny Völner Eszter dicséret
2003. február 22. XXXVIII. KEM Zeneiskolák fesztiválja Dorog Megyei Verseny 3 csoport jutalomban részesült
2003. április 11. XVI. Menner-Vince szólóhangszeres verseny Tata Megyei Zenei verseny Kecskés Alexandra trombita, Lőrincz András tuba III. hely
2003. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Balogh Mária tanár
2002/2003 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Rácz Lilla zongora, Lőrincz András tuba; Bankó Máté baritonkürt
2002/2003 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Kecskés Alexandra trombita; Lőrincz András tuba
1987 – 2002.
1987. szeptember 1. alapítás
1988.február 27. XXIII.Megyei Kamarazene Fesztivál Esztergom Megyei Fesztivál, verseny Díjazott: Neichl Nóra Kl. Szádóczki Irén Kl. Sümegi Márta trió
1988/1989 tanév „legsikeresebb növendéke: Helyi Díjazás Mezei Zoltán trombita
1990. február 24. XXV.Megyei Kamarazene Fesztivál Komárom Megyei Fesztivál, verseny Jutalom: Neichl Nóra kl. Szádóczki Irén kl. Neichl Norbert kl. trió
1990. március 20. Megyei Fafúvós Verseny Tatbánya Megyei Verseny Neichl Nóra I.díj
1990. március 23. Megyei Zongora Verseny Tatbánya Megyei Verseny Szabó Katalin III.díj
1991. február 23. XXVI.Megyei Kamarazene Fesztivál Komárom Megyei Fesztivál, verseny Kiemelt különdíj: Neichl Nóra kl. Göbölös Andrea kl. Neichl Norbert kl. Forró Ágnes fagott
1990/1991 tanév „legsikeresebb növendéke: Helyi Díjazás Forró Ágnes fagott
1992. feruár 29 XXVII. Megyei Kamarazene Fesztivál és rajzverseny Nyergesújfalu rendezésében Megyei Fesztivál, verseny Kiemelt díj: klarinéttrió, rézfúvó kvintett
1993. feruár 27 XXVIII. Megyei Kamarazene Fesztivál Dorog Megyei Fesztivál, verseny Kiemelt díj: klarinéttrió
1994/1995 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Bankó András tuba, Padányi Rita zongora, Keil Zoltán trombita
1994. feruár 27 XXIX. Megyei Kamarazene Fesztivál Tata Megyei Fesztivál, verseny Kiemelt díj: Rézfúvósszeptett
1994. március 18. Megyei zeneiskolák II. zongoraversenye Megyei Verseny Soós János III.díj
1994. április 30. Fúvószenekar Minősítő hangversenye Fesztivál Fúvószenekari cím
1995. feruár 25 XXX. Megyei Kamarazene Fesztivál Tatabánya Megyei Verseny Kiemelt díj: fuvolatrió és tubaduó
1995. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Litauszki Károlyné igazgató
1995. december 1. III. Megyei zongoraverseny Tatabánya Megyei Verseny Padányi Zsuzsanna különdíj, Soós János különdíj
1995/1996 tanév legsikeresebb növendékei: Helyi Díjazás Drága Balázs, Varga András
1995/1996 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Drága Gabriella szaxofon, Padányi Katalin zongora, Erdélyi Gábor tenorkürt
1996. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Fehér László tanár
1997. március 19. II. Megyei négykezes-kétzongorás verseny Tatabánya Megyei Verseny Rácz Lilla, Padányi Zsuzsanna különdíj
1997. május 9. Rézfúvós Kamaraegyüttesek versenye, Veszprém Regionális Verseny Különdíj: rézfúvós kvartett és trió Drága Balázs, Pap Szabolcs, Fitos Attila, Varga András
1997. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Arany Zsolt tanár
1996/1997 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Bankó Tamás tuba, Fitos Attila harsona, Tóth Ágnes fuvola
1998. március 7. XXXIII. Megyei Kamarazene Fesztivál Bábolna Megyei Verseny Különdíj: Fuvolatrió
1998. május 8. III.Rézfúvós Kamarazene fesztivál és verseny Veszprém Megyei Verseny Különdíj: Tuba duó
1997/1998 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Czermann Katalin zongora, Drága Balázs harsona, Varga András harsona
1997/1998 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Pásztói Mária fuvola
1998. november 20. I. Megyei Rézfúvós Fesztivál, verseny tatabánya Megyei Verseny Nemes Gábor bariton – ezüst; Kecskés Alexanra trombita – bronz
1999. február 27. XXXIV. Megyei Kamarazene Fesztivál Dorog Megyei Verseny Különdíj: három csoport furulyatrió, harsona quartett, tuba quartett
1999. március 19. III. KEM-i zongoraverseny Tatabánya Megyei Verseny Soós János zongora II. díj
1999. március 26. Menner-Vince verseny Tatat Megyei Verseny Szabó Katalin klarinét különdíj; Pásztói Mária fuvola különdíj
1999. május 10. IV Regionális rézfúvós kamaraegyüttesek találkozója Veszprém Regionális Verseny Különdíj: harsona quartett Drága Balázs, Pap Szabolcs, Fitos Attila, Varga András
1999. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Fehérné Lerner Lívia tanár
1998/1999 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Tóth Krisztina tuba, Soós János zongora, Pásztói Mária fuvola
1998/1999 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Bankó András tuba
1999. november 19. II. KEM-i zeneiskolák Fafúvós Fesztiválja Tatabánya Megyei Verseny Pásztói Zsófia kiemelt nagydíj, Hengán Krisztina furulya kiemelt arany, Szabó Katalin klarinét ezüst, Némethy Blanka kalrinét bronz, Haselmayer Ádám klarinét bronz,
2000. február 26. XXXV. Megyei Kamarazene Fesztivál Tatabánya Megyei Verseny Midhárom csoport arany minősítés (furulyduó-zg, fuvolaquartett-zg, rézfúvósszextett)
2000. április 7. I. Vértes-Dunazug régió zeneiskoláinak furulya versenye Nyergesújfalu Megyei, regionális Verseny Pásztói Zsófia arany, Hidasi Alíz ezüst, Deák Borbála ezüst, Völner Lili bronz, Hengán Krisztina ezüst, két furulyatrió arany, furulyaquartett kiemelt nagydíj
2000. április 14 Menner- Vince megyei verseny Tata Megyei Verseny Pásztói Zsófia 6. hely, Tormás Petra különdíj
2000. május 8. V Regionális rézfúvós fesztivál Veszprém Regionális Verseny Különdíj: tuba duó
2000. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Pásztói Tamás tanár
1999/2000 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Soós János zongora, Pásztói Zsófia furulya
1999/2000 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Doszpoth Péter trombita, Kisgyőri Attila klarinét, Kisgyőri Krisztián klarinét
2000. november 17. II. Rézfúvós Fesztivál Bábolna Megyei Verseny Kecskés Alexandra trombita ezüst
2001. február 24. XXXVI. Megyei Kamarazene Fesztivál Tata Megyei Verseny Jutalom: Két furulya+zg; rézfúvósquartett
2001. április 6. Menner- Vince megyei verseny Tata Megyei Verseny Kecskés Alexandra trombita különdíj
2001. április 7-8. VIII. Regionális Kamarazenei Fesztivál Győr Regionális Verseny Kiemlt díj: Furuly zongora trió; Dicséret: Tuba trió
2001. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Bényei Tibor tanár
2000/2001 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Bagi Fruzsina harmonika; Padányi Zsuzsanna zongora; Tormás Petra fuvola
2000/2001 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Pásztói Zsófia furulya, Hengán Krisztina furulya, Rácz Lilla zongora
2001. december 7. III. Fafúvó Fesztivál Tatabánya Megyei Verseny Deák Borbála furulya arany; Pásztói Zsófia furulya arany
2002. február 23. XXXVII. . Megyei Kamarazene Fesztivál Esztergom Megyei Verseny Pásztói Zsófia-Hengán Krisztina-Rácz Lilla kiemelt nagydíj, Ütőquartett díj
2002. február 23. XXXVII. . Megyei Kamarazene Fesztivál Esztergom Megyei Kitüntetés Pásztói Tamás tanár
2002. március 18-23 IV. KEM-i zongoraverseny Tatabánya Megyei Verseny Solymosi Eszter, Hajnal Luca II. hely
2002. március 23. IV. KEM-i gitárfesztivál Tata Megyei Verseny Nagy Tamás II. hely
2002. március 26. II. Vértes-Dunazug régió zeneiskoláinak furulya versenye Nyergesújfalu Megyei, regionális Verseny Deák Borbála arany; Pásztói Zsófia arany; Pásztói Zs.-Hengán K.-Rácz L. kiemelt nagydíj
2002. Nyergesújfalu Ifjuságáért Helyi Kitüntetés Solymosi Attila tanár
2001/2002 tanév „Szabolcsi Bence” díjasai: Helyi Díjazás Pásztói Zsófia furulya, Hengán Krisztina furulya, Kecskés Alexandra trombita
2001/2002 tanév „legsikeresebb ” növendéke Helyi Díjazás Pásztói Zsófia furulya

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.