Növendékek tanáronként

Arany Zsolt
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 16 óra,
6-os terem

Balla Tamás
Komeiner Barnabás
Lukácsi Zsombor Imre
Maros Gergő
Miczák Kristóf
Németh Péter
Oláh Nikoletta
Székely-Király Marcell

Balogh Mária
Órabeosztás: 2016. szeptember 9. péntek 16 óra,
7-es terem

Gombos Alex
Hangya Melián Alma
Hummel Lili
Ölveczki Máté András
Padányi-Török Péter
Saár Liliána Zita
Sujbert Petra
Bényei Tibor
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 16.30 óra,3-as terem

Borsos Barnabás Zoltán
Csuport Kata
Dobondi-Reisz Albert
Dobondi-Reisz Ottó
Füle Dániel Norbert
Havasi Hella
Havasi Olivér
Kovács Tamás Ákos
Krusó Kinga
Maráz András

Bordás Zoltán
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 17 óra,
2-es terem

Bárány Tas Bertalan
Bognár Gábor
Dujmov Péter Botond
Dús Martin
Gere-Szabados Petra
Hardi Milán
Holditch Craig Thomas
Horváth Patrícia
Kordé Gergő
Leányvári Dániel László
Naszák Zsombor
Németh Tamás
Ozsgyán Dániel
Simon Áhim
Stampf Milán
Szabó Dániel
Szepesi Roland
Szladik Marcell
Tóth Marcell
Varga Kristóf
Zágonyi Olivér
Erdősné Erős Piroska
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 17 óra,
7-es terem

Bankó-Erdősi Viktória
Bognár Simon
Czimler Zoltán
Éberle Félix
Endrédi Annamária
Endrédi Viktória
Gárdi Bonifác
Gárdi Réka
Jakobi Roland Nándor
Kerle Hanna
Komáromi Balázs
Komáromi Márton
Komeiner Márton
Szabó Anita
Szabó Dorka
Sztuska Alíz Erika
Szűcs Adél
Szűcs Dóra
Szűcs Petra Szonja
Szűcs Réka Zita
Telegdi Laura
Varga Luca

Milánkovics Viktor
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 17 óra,
9-es terem

Czakó Levente
Diószegi Dóra
Diószegi Regina
Fehér Máté
Horváth Bálint Sándor
Kiss Barna
Kocsis Dávid Barnabás
Leitgéb Ádám
Németh Bendegúz
Pincési Alexandra
Schmidt Bálint
Schulhoff Tamás
Szarka Péter
Ulviczki Zsófia
Urbán Barnabás
Varga Barbara
Wierl Marianna

Móczik Csaba
Órabeosztás: 2016. szeptember 9. péntek 16.30 óra,
1-es terem

Abronits Léna
Benedek Alexandra
Benedek Gábor Noel
Bogyó Terézia
Cseh Natália
Fekete Csaba
Ferenczi Hanna Virág
Orlovits Fanni
Pilkovics Zsófia
Sinogli Vivien
Szabó Dóra
Szabó Vivien
Szarka Zsófi
Szenyán Dorka
Velhesz Laura
Pásztói Tamás
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 16 óra, igazgatói iroda

Ádám Zsófi
Dujmov Dorottya Andrea
Németh Hanga
Ruzsits Dorottya Réka
Szeghy Benedek

Pásztóiné Wagner Judit
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 17 óra, Kamara terem

Hidasi Petra
Hideg Anna Katalin
Kocsis Kristóf István
Kocsis Máté József
Kriván Júlia
Kriván Mátyás
Miczák Bálint
Pál Veronika Csilla
Putz Tamás
Simon Lídia
Szeifert Annamária
Szvorényi Hanna
Takács Alida
Petróczy Csaba
Órabeosztás: 2016. szeptember 10. szombat 10 óra Kamara terem

Csuport Lili
Deák Bence
Kozma Boldizsár
Sárkány Aba Farkas
Székely Tamara Hanna
Szórád Gergely
Üveges Bálint
Vachaja Nóra
Vágvölgyi Míra

Solymosi Attila
Órabeosztás: 2016. szeptember 9. péntek 16 óra,
4-es terem

Drága Domonkos Bálint
Schenker Éva
Torma Dávid Ferenc
Wadi Shahin Ákos

Solymosiné Horváth Andrea
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 17 óra,
8-as terem

Beluzsár Péter
Domány Lilla
Fekete Sára
György Johanna
György Máté Levente
Hangya Idril Ajna
Komeiner Albert
Magyar Emili
Mészáros Anna Vivien
Palkó Abigél Noa
Schubert Zsófia
Somogyi Dorottya
Szigyártó Barbara
Teller Szabolcs
Varga Anna
Varga Bettina

Szladik Tibor
Órabeosztás: 2016. szeptember 9. péntek 13 óra
Lábatlan Általános Iskola
Órabeosztás: 2016. szeptember 10. szombat 10 óra
3-as terem (Nyerges Zeneiskola)

Balajti Balázs
Bodrogai Márton
Bota Boglárka
Bótyik Bence
Bótyik Dávid
Flórián Xavér
Garai Zsuzsanna
Keil Gergely
Keil Sebestyén
Krajcsovszky Máté
Mészáros Ákos
Mészáros Bianka
Pekár Zalán
Poczaj Roland
Sujbert Szonja
Szabó József
Szabó Martin
Szladik Míra
Szűcs Zita
Varga Gergely
Zábó Anna Eszter

Tibold Csilla
Órabeosztás: 2016. szeptember 8. csütörtök 17óra,
5-ös terem

Abronits Boglárka
Babocsai Hanna
Bakos Virág
Birkés Réka
Cseresznye Zita Virág
Dongó Ivett
György Evelin Réka
Kántor Flóra
Kurdi Sára Kata
Maráz Ágnes
Mezei Dorka
Mihelik Sára
Miszler Odett
Németh Gergő Mihály
Oláh Szimonetta
Sütő Zsombor
Tóth Dzsenifer
Vecsernyés Áron
Vidli Mária
Zágonyi Marcell

Varga-Melcher Anikó
Órabeosztás: 2016. szeptember 9. péntek 13.30 óra
Bajót Általános Iskola

Barina Olivér
Borbély Csanád
Bujka Gábor Rikardó
Dús Vanessza
Galó Lilien
Hurják Amina Hanna
Imre Ferenc Tibor
Jámbor Csenge
Kaptás Balázs
Katona Lázár
Kóté Ottó
Körmendi Csenge
Körmendi János
Körmendi Rikárdó
Legény-Tóth Ádám
Molnár Hanna
Muzslai Mihály
Sárközi Rómeó
Suki László
Tarcsi Árlett
Urbán Nikolett

Szolfézs órabeosztás

Ek 1.

hétfő-szerda 15.00-.15.45

Kernstok Háztartástan terem

Solymosiné Horváth Andrea

Dujmov Péter Botond

Hangya Idril Ajna

Kurdi Sára Kata

Szűcs Réka Zita

Deák Zsombor

Jakobi Hanna (óvoda)

Kovács Tamás Jácint

Kovács Viktória

Mezei Kristóf

Millei Dóra

Ozsgyán Hanna

Ek 2.

hétfő-szerda 15.45-.16.30

Kernstok Háztartástan terem

Solymosiné Horváth Andrea

Abronits Léna

Benedek Gábor Noel

Bognár Simon

Dongó Ivett

Dús Vanessza

György Máté Levente

Kordé Gergő

Kriván Mátyás

Simon Áhim

Simon Lídia

Somogyi Dorottya

Szolf. 1.

1a: hétfő-csütörtök 16.15-17.00 zeneiskola

1b: kedd-péntek 15.30-16.15 Kernstok (kedd: házt.terem, péntek rajzt.)

1c: kedd-péntek 16.15-17.00 Kernstok (kedd: házt.terem, péntek rajzt.)

Fehérné Lerner Lívia

Abronits Boglárka

Bankó-Erdősi Viktória

Birkés Réka

Bogyó Terézia

Borsos Barnabás Zoltán

Cseh Natália

Cseresznye Zita Virág

Dobondi-Reisz Ottó

Domány Lilla

Fehér Máté

Fekete Csaba

Ferenczi Hanna Virág

Gárdi Bonifác

Gere-Szabados Petra

Hangya Melián Alma

Havasi Olivér

Horváth Patrícia

Kovács Tamás Ákos

Krusó Kinga

Leányvári Dániel László

Miczák Bálint

Németh Gergő Mihály

Ozsgyán Dániel

Pilkovics Zsófia

Schenker Éva

Schubert Zsófia

Sujbert Szonja

Szabó Dóra

Szabó Dorka

Szladik Marcell

Szórád Gergely

Szvorényi Hanna

Szűcs Dóra

Tóth Marcell

Velhesz Laura

Vidli Mária

Szolf.  2.

2a: kedd 17.00-17.45, péntek 13.15-14.00 (kedd: házt.terem, péntek rajzt.)

2b: kedd-péntek 14.45-15.30 Kernstok (kedd: házt.terem, péntek rajzt.)

Fehérné Lerner Lívia

Babocsai Hanna

Balajti Balázs

Barina Olivér

Beluzsár Péter

Bótyik Dávid

Czimler Zoltán

Dobondi-Reisz Albert

Drága Domonkos Bálint

György Evelin Réka

Hardi Milán

Kántor Flóra

Kocsis Dávid Barnabás

Komeiner Márton

Kozma Boldizsár

Magyar Emili

Mészáros Bianka

Mezei Dorka

Németh Bendegúz

Pál Veronika Csilla

Saár Liliána Zita

Szűcs Petra Szonja

Üveges Bálint

Vágvölgyi Míra

Varga Anna

Vecsernyés Áron

Szolf.  3.

3a: hétfő-csütörtök 14.00-14.45  zeneiskola

3b: kedd-péntek 14.00-14.45Kernstok (kedd: házt.terem, péntek rajzt.)

Fehérné Lerner Lívia

Bakos Virág

Bárány Tas Bertalan

Bognár Gábor

Diószegi Regina

Fekete Sára

Holditch Craig Thomas

Hummel Lili

Keil Gergely

Keil Sebestyén

Maráz András

Miczák Kristóf

Naszák Zsombor

Ölveczki Máté András

Palkó Abigél Noa

Stampf Milán

Szarka Péter

Székely Tamara Hanna

Szenyán Dorka

Varga Kristóf

Szolf. 4.

 hétfő – csütörtök 14.45-15.30 zeneiskola

Fehérné Lerner Lívia

Benedek Alexandra

Csuport Kata

Csuport Lili

Füle Dániel Norbert

Gombos Alex

Komeiner Albert

Mészáros Ákos

Mihelik Sára

Sujbert Petra

Szabó Vivien

Szarka Zsófi

Székely-Király Marcell

Tóth Dzsenifer

Ulviczki Zsófia

Szolf. 5.

hétfő-csütörtök 15.30-16.15 zeneiskola

Fehérné Lerner Lívia

Ádám Zsófi

Dujmov Dorottya Andrea

György Johanna

Komáromi Balázs

Komeiner Barnabás

Németh Tamás

Orlovits Fanni

Sárkány Aba Farkas

Zábó Anna Eszter

Szolf. 6.

 hétfő-csütörtök 17.00-17.45 zeneiskola

Fehérné Lerner Lívia

Bótyik Bence

Jakobi Roland Nándor

Lukácsi Zsombor Imre

Maráz Ágnes

Németh Péter

Szigyártó Barbara

Takács Alida

Zágonyi Olivér

Szolf. B

Csütörtök 14.00-15.30  Zeneiskola 1-es terem

Solymosiné Horváth Andrea

Czakó Levente

Hidasi Petra

Kocsis Kristóf István

Kocsis Máté József

Krajcsovszky Máté

Kriván Júlia

Poczaj Roland

Wadi Shahin Ákos

Zt. 1.

hétfő-csütörtök 17.30-18.15 Zeneiskola kamara terem

Pásztóiné Wagner Judit

Gárdi Réka

Kiss Barna

Leitgéb Ádám

Miszler Odett

Pincési Alexandra

Putz Tamás

Szeghy Benedek

Telegdi Laura

Wierl Marianna

Zt. 2.

kedd 18.00-19.30 Zeneiskola kamara terem

Pásztóiné Wagner Judit

Diószegi Dóra

Dús Martin

Oláh Szimonetta

Ruzsits Dorottya Réka

Sinogli Vivien

Sütő Zsombor

Szladik Míra

Urbán Barnabás

Varga Bettina

Zt. 3-4-5-6.

péntek 16.30-18.00  Zeneiskola kamara terem

Pásztóiné Wagner Judit

Zt.3.

Balla Tamás

Horváth Bálint Sándor

Komáromi Márton

Németh Hanga

Schmidt Bálint

Szabó József

Szeifert Annamária

Szepesi Roland

Vachaja Nóra

Zágonyi Marcell

Zt.4.

Torma Dávid Ferenc

Zt. 5.

Flórián Xavér

Maros Gergő

Zt. 6.

Schulhoff Tamás

Szabó Martin

Varga Barbara

ÓRABEOSZTÁSOK

ÓRABEOSZTÁSOK

szeptember 08. csütörtök
Arany Zsolt, 6-os terem, 16 óra
Bordás Zoltán, 2-es terem, 17 óra
Bényei Tibor, 3-as terem, 16.30 óra
Tibold Csilla, 5-ös terem, 17 óra
Erdősné Erős Piroska, 7-es terem, 17 óra
Solymosiné Horváth Andrea, 8-as terem, 17 óra
Milánkovics Viktor, 9-es terem, 17 óra
Pásztóiné Wagner Judit, kamara terem, 17 óra
Pásztói Tamás, igazgatói iroda, 16 óra
szeptember 09. péntek
Móczik Csaba, 1-es terem, 16.30 óra
Solymosi Attila, 4-es terem, 16 óra
Balogh Mária, 7-es terem, 16 óra
Varga-Melcher Anikó, Bajót, 13.30 óra
Szladik Tibor, Lábatlan, 13 óra
szeptember 10. szombat
Petróczy Csaba, kamara terem, 10 óra
Szladik Tibor, 3-as terem, 10 óra

PÓTBEIRATKOZÁS

2016. szeptember 1-én csütörtökön, 2-án pénteken, 5-én hétfőn és 6-án kedden pótbeiratkozás lesz a zeneiskolában 9-12 és 13-16 óra között.
Várjuk az oboára, fagottra, szaxofonra, tubára, nagybőgőre, furulyára, harsonára és trombitára jelentkező növendékeket.
Igény esetén ismét beindítjuk a MAGÁNÉNEK tanszakot, ahova 14 év felettiek jelentkezését várjuk.
Lehetőség szerint minél hamarabb iratkozzatok be!

Magánének szakra 1-én, 2-án kell beiratkozni.

Év végi gálahangverseny

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves hozzátartozóit a
2016. május 17-én 17 órakor
a Kernstok Galériában
(Polgármesteri Hivatalban)
tartandó

ÉV VÉGI
GÁLAHANGVERSENYÜNKRE.

A belépés díjtalan,
önkéntes adományaikat
tanulóink év végi jutalmazására szánjuk.

Mindenkit szeretettel várunk!

Szabolcsi Bence Zeneiskola