TANÁRI HANGVERSENY

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves hozzátartozóit a nyergesújfalui
Szabolcsi Bence Zeneiskola

TANÁRAINAK HAGYOMÁNYOS
TAVASZI HANGVERSENYÉRE
melyet

2011. március 8-án, kedden
17 órakor tartunk
a Térségi Közösségi Házban
A hangversenyen közreműködnek a zeneiskola művésztanárai.

A belépő tetszőleges adomány, melyet a vonószenekar országos versenyen való részvételének támogatására szánunk.

Bérleteseknek ez a III. bérleti hangverseny.

Mindenkit szeretettel várunk!

NÖVENDÉKHANGVERSENY

MŰSOR
NÖVENDÉKHANGVERSENY
2011. március 04. péntek 16.00 óra
Zeneiskola Kamaraterme

1.) W. A. Mozart: Német tánc Balogh Bence klarinét
H. Purcell: Duett
Felkészítő tanár: Fehér László

2.) L. V. Beethoven: Német tánc Sütő Zsombor klarinét
Felkészítő tanár: Fehér László

3.) Sárközi István: Repülj madár Havasi Anna népdalének
Bartók: Szánt a babám
Felkészítő tanár: Pásztóiné Wagner Judit

4.) Purcell: Menüett Keresztes Laura klarinét
Felkészítő tanár: Mechler Anikó

5.) G. F. Händel: Menuetto Zágonyi Marcell klarinét
Felkészítő tanár: Fehér László

6.) Tom Hapke: Solo Szepesi Roland ütő
Felkészítő tanár: Bordás Zoltán

7.) Beethoven: Német tánc Varga Bettina hegedű
Felkészítő tanár: Solymosiné Horváth Andrea

8.) Cseh népdal Kocsis Máté gordonka
Felkészítő tanár: Pásztóiné Wagner Judit

9.) J. A. Hasse: Bourrée Győri Martin trombita
Felkészítő tanár: Solymosi Attila

10.) Rakoff: Vocalise Havasi Anna gordonka
Felkészítő tanár: Pásztóiné Wagner Judit

11.) Mendelssohn: g-moll Dal szöveg nélkül Nagy Pálma zongora
Felkészítő tanár: Kuti Balázs

12.) Czerny: Moderato Balla Tamás harmonika
Felkészítő tanár: Arany Zsolt

13.) G. Bononcini: Rondo Fekete Barnabás tuba
Felkészítő tanár: Bényei Tibor

14.) Ch. Pepusch: Szonata in C-dúr 4. tétel Szexer Dorottya oboa
Felkészítő tanár: Fehér László

15.) Babajanian: Tánc Hidasi Petra gordonka
Felkészítő tanár: Pásztóiné Wagner Judit

16.) Rameau: Gavotte Kovács Rebeka hegedű
Felkészítő tanár: Solymosiné Horváth Andrea

17.) A. Vivaldi: B-dúr szonáta Solymosi Ábel tuba
Felkészítő tanár: Bényei Tibor

18.) Sugár Rezső: Adott Isten Hengán Kamilla népdalének
Felkészítő tanár: Pásztóiné Wagner Judit

19.) Zivkovic: Mazurka Selmeczi Regő ütő
Felkészítő tanár: Bordás Zoltán

A szóló daraboknál zongorán kísér: Balogh Mária, Kuti Balázs

1 %

A „Zene Mindenkié Alapítvány” tájékoztatója
Zeneiskolánk alapítványa már évek óta támogatja tanulóink zenei tanulmányait, a fúvószenekart és a kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákokat. Térítési díj támogatásban részesülnek azok a családok, ahonnan több gyermek is jár zeneiskolába. Kérjük segítse munkánkat és támogassa alapítványunkat az adó 1% felajánlásával. Köszönjük az eddigi és jövőbeni támogatásukat!
Solymosi Attila – a kuratórium elnöke
A kedvezményezett adószáma: 18614158-1-11

Eredményeink

2010. december 01. Regionális trombitaverseny -Veszprém
Sováczki Péter trombita, arany
Solymosi Dániel trombita, bronz
Torma Dávid trombita, arany
Huszár Daniella trombita, ezüst
2010. november 26. Megyei Rézfúvós Fesztivál – Bábolna
Sováczki Péter trombita, emléklap
Fekete Barnabás tuba, bronz
Solymosi Dániel trombita, fesztiváldíjas arany
Torma Dávid trombita, arany
Huszár Daniella trombita, arany
Krajcsovszky Bence bariton, arany
2010. november 19. Megyei Vonós Fesztivál -Oroszlány
Varga Bettina hegedű, emléklap
Kovács Rebeka hegedű, emléklap
Kocsis Máté cselló, emléklap
Havasi Anna cselló, emléklap
Hidasi Petra cselló, bronz
Szeghy Anna cselló, bronz

SZOLFÉZSÓRÁK

Ek1

héfő-csütörtök 16.15-17 Pásztóiné Wagner Judit

Ek2

hétfő-csütörtök 16.15-17 Solymosiné Horváth Andrea

szolfézs 1. a.

hétfő-csütörtök 14-14.45 Solymosiné Horváth Andrea

szolfézs 1. b.

kedd-péntek 15-15.45 Solymosiné Horváth Andrea

szolfézs 2.a.

hétfő-csütörtök 15.30-16.15 Solymosiné Horváth Andrea

szolfézs 2. b.

kedd 16.15-17 vagy  péntek 12.30-13.15 Solymosiné Horváth Andrea

szolfézs 3. a

kedd 9.30-11 Fehérné Lerner Lívia

szolfézs3. b.

kedd 14.30-16 Fehérné Lerner Lívia

szolfézs 4. a.

péntek 9.30-11 Fehérné Lerner Lívia

szolfézs 4. b.

péntek 14.30-16 Fehérné Lerner Lívia

szolfézs 5. a.

kedd 11-11.45 vagy 16-16.45 Fehérné Lerner Lívia

szolfézs 6.

kedd 17-17.45  vagy szerda 10.30-11.15 Solymosiné Horváth Andrea

zenetörténet 1.

kedd 17-18.30 Fehérné Lerner Lívia

zenetörténet 2.

szerda 15-16.30 Fehérné Lerner Lívia

zenetörténet 3.

szerda 16.30-18 Fehérné Lerner Lívia

zenetörténet 4-5.

kedd 18.30-20 Fehérné Lerner Lívia

szolfézs felkészítő:

péntek 16-17.30 Fehérné Lerner Lívia