Alapítványi támogatásban részesülőknek térítési díj befizetési időpontok

Kérjük, hogy az alábbi 3 időpont egyikén keresse fel a Szabolcsi Bence AMI titkárságát,
2011. nov. 07. hétfő 10-12 és 13-16 óra között
nov. 16. szerda 10-12 és 13-16 óra között
nov. 25. péntek 10-12 és 13-16 óra között

Lábatlani szolfézs csoportok

LÁBATLAN
Előképző Litauszki Károlyné Hétfő 13 – 13.45

Szolf. 1. Litauszki Károlyné Hétfő 13.45 – 14.30

Szolf. 2. Litauszki Károlyné Hétfő 14.30 – 15.15

Szolf. 3 – 4. Litauszki Károlyné Hétfő 15.15 – 16.15

Szolf. 5 – 6. Litauszki Károlyné Hétfő 16.15 – 17.15

Növendékek tanáronként

Arany Zsolt
Órabeosztás: 2011. szeptember 10. szombat 9 óra

NÉV

Balla Tamás
Gál Márton László
Lukácsi Georgina
Lukácsi Zsombor Imre
Maros Gergő
Németh Péter
Rozsnyai Attila
Schmidt Attila
Sujbert Izabella
Urbán Kristóf
Wágner Éva Kata

Balogh Mária
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 16 óra

NÉV

Barsi Barbara
Brokhauzer Gergő
Cserép Viktor Tamás
Dobondi-Reisz Hanna
Dobondi-Reisz Mendel
Kiss Dorottya Veronika
Lázár Lídia
Lengyel Zsófia Virág
Varga Flóra
Zábó Bernadett

Bényei Tibor
Órabeosztás: 2011. szeptember 12. hétfő 16 óra

NÉV

Fekete Barnabás
Füle Dániel Norbert
Horváth Róbert
Láris Zsófia
Mihelik Tamás
Sinolgi Zsolt
Solymosi Ábel
Sováczki Péter
Szlávik Zoltán

Bordás Zoltán
Órabeosztás: 2011. szeptember 9. péntek 17 óra

NÉV

Brokhauzer Levente
Dús Martin
Erdős Pál
Győrik Márton
Horváth Milán Máriusz
Katona Ráhel Csenge
Keresztes Roland
Kiss Krisztián Máté
Kovács Levente
Nangyalai Khaisz
Nangyalai Nazim
Németh Tamás
Pintér Róbert
Romics Marcell
Selmeczi Regő Bekény
Szepesi Roland
Szücs Enikő
Török Balázs
Zágonyi Olivér
Zsiros Odett

Drága-Jurásek Ildikó
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 16 óra

NÉV
Bakos Boglárka
Dujmou Dorottya
Fazekas Eszter Evelin
Orlovits Fanni
Pálmai Elizabet
Papp Eszter
Pincési Laura
Sütő Tamara
Urbán Petra
Vágvölgyi Hanga

Daróczi Gabriella
Órabeosztás: 2011. szeptember 10. szombat 10 óra

NÉV
Bakos Lilla
Barnóczki Evelin
Brokhauzer Virág
Győrik Fruzsina
Nagy Miklós Tibor
Rozsnyai Orsolya
Várnagy Nikolett
Erdősné Erős Piroska
Órabeosztás: 2011. szeptember 9. péntek 17 óra
Lábatlan: 2011. szeptember 9. péntek 16 óra

NÉV

Ábrahám Benedek
Bognár Álmos
Éberle Félix
Éberle Richárd
Imre Enikő
Kisgyőri Áron
Komáromi Balázs
Komáromi Márton
Komáromi Péter
Kurdi Eszter
Kurdi Kata
Kurdi Melinda
Láng Rebeka
Nagy Szelli
Rozmán Eszter
Soóky Anna Ilona
Szabó Anita
Szikora Cintia
Szittya Lili
Szűcs Adél

Fehér László
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 17 óra

NÉV

Balogh Bence
Erdős Balázs
Frank Dániel
Krizsán Orsolya
Maráz Ágnes
Sasvári Csongor Péter
Sütő Zsombor
Székely Dóra
Szexer Dorottya
Zágonyi Marcell

Fehérné Lerner Lívia
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 17 óra

NÉV

Lukácsi Milán
Schmidt Zsófia

Kuti Balázs
Órabeosztás: 2011. szeptember 9. péntek 17 óra

NÉV

Bene Kata
Füle Bálint
György Anett
Imre Csaba
Kozma Henrietta
Körmendi János
Pincési Boglárka
Pincési Hajnalka
Somfai Nándor
Tóth Fruzsina Anna

Litauszki Károlyné
Órabeosztás: 2011. szeptember 10. szombat 10 óra

NÉV

Balla Anett
Gárdi Réka

Mechler Anikó
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 17 óra

NÉV

Eckl Balázs
Faragó Dóra
Horváth Viktória Éva
Jámbor Csenge
Keresztes Laura
Kovács Boglárka
Miszler Odett
Motúz Marietta
Oláh Szimonetta
Pálmai Jázmin Anna
Szabó Sára
Szabó Szofi
Szücs Rita
Ulviczki Zsófia
Urbán Barnabás
Vörös Fanni
Vörös Gerda

Milánkovics Viktor
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek

NÉV

Abronics Máté
Bakos Richárd
Berta János
Czakó Levente
Diószegi Dóra
Fekete Bálint
Fekete Máté
Horváth Renáta
Kiss Barna
Kozma Bálint
Kurdi Dóra Virág
Lakatos Dávid
Nagy Dávid
Pincési Alexandra
Schmidt Bálint
Schulhoff Tamás
Selmeczi Bende Mór
Somfai Tamás
Varga Barbara
Veres Kitti

Pásztói Tamás
Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 16 óra

NÉV

Horváth Luca Kamilla
Kovács Anita
Németh Csenge
Németh Hanga
Pathó Annamária
Ruzsits Dorottya
Sinogli Vivien
Szeghy Benedek
Tóth Paula
Wierl Alexandra
Wierl Mariann

Pásztóiné Wagner Judit
Órabeosztás: 2011. szeptember 9. péntek 17 óra

NÉV

Bakos Eszter
Havasi Anna
Hengán Kamilla
Hidasi Petra
Kocsis Kristóf István
Kocsis Máté József
Kovács Virág Ágnes
Krajcsovszki Fanni
Kriván Júlia
Mészáros Ákos
Németh Barbara
Putz Tamás
Ruzsits Orsolya Sára
Szeghy Anna
Szeifert Annamária
Takács Alida
Vágvölgyi Barbara
Vértesi Veronika Réka
Zsiros Ádám

Solymosi Attila

Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 16 óra

NÉV

Faragó Martin
Győri Martin
Hegyi István
Huszár Daniella
Jenovai Viktor
Solymosi Dániel
Solymosi Eszter
Torma Dávid Ferenc
Végh Dóra

Solymosiné Horváth Andrea

Órabeosztás: 2011. szeptember 09. péntek 16 óra

NÉV
Czap Bálint
Cserép Kata Edina
György Johanna
Hortai Fanni
Kajtár Emma Dorina
Kerner Kinga
Kovács Rebeka
Oláh Nikoletta
Selmeczi Soma Bese
Szeghy Barna Bendegúz
Székely Zsófia Boglárka
Szigyártó Barbara
Varga Bettina

Szladik Tibor
Órabeosztás: 2011. szeptember 9. péntek 17 óra
Lábatlan: 2011. szeptember 9. péntek 16 óra

NÉV
Bakos Gergely
Bakos Kata
Balajti Boglárka
Bognár Luca
Bótyik Bence
Elekes Zsófia
Fazekas János Loránd
Gazdag Júlia
Huszák Milán
Kégli András Mihály
Krajcsovszky Bence
Krajcsovszky Máté
Kriván Anna
Longa Tamás
Molnár Réka
Nagy István
Oláh Dorina Kíra
Szabó Martin
Szatai Dóra
Szladik Míra
Zábó Anna Eszter

Szolfézs csoportok

2011/2012 tanév
NYERGESÚJFALU
Ek.1. Pásztóiné Wagner Judit
Időpont: Hétfő-csütörtök 16.15-17
Helye: Kernstok Károly Általános Iskola kis-tornaterme

Mihelik Sára
Hajnal Dániel
Hegyi Boglárka
Komeiner Albert
Petrovics Bence
Szabó Vivien
Tóth Regina
Oláh Nikoletta
Füle Dániel Norbert

Ulviczki Zsófia

Fehérné Lerner Lívia
Ek.2.
Időpont:
A)Kedd-péntek 14-14.45
B) Kedd-péntek 16.15-17

Újszászi Flóra
Vágvölgyi Hanga
Dujmond Dorottya
Orlovics Fanni
Dobondi-Reisz Hanna
Zábó Anna
Horváth Milán
Komáromi Balázs
Pálmai Jázmin Anna
Kovács Boglárka
Urbán Kristóf
Cserép Kata Edina
György Johanna
Kajtár Emma Dorina
Bakos Eszter
Kriván Júlia
Mészáros Ákos
Kocsis Kristóf István
Wierl Marianna
Kriván Anna

Solymosiné Horváth Andrea
Szolfézs 1.
Időpont:
A) Hétfő-csütörtök 14-14.45
B) Kedd-péntek 16.30-17.15

Sütő Tamara
Bakos Boglárka
Lázár Lídia
Dobondi-Reisz Mendel
Balajti Boglárka
Elekes Zsófia
Bótyik Bence
Németh Tamás
Zágonyi Olivér
Németh Péter
Lukácsi Zsombor
Szigyártó Barbara
Mihelik Tamás
Láris Zsófia
Vértesi Veronika
Takács Alida
Pincési Alexandra
Czakó Levente
Schmidt Zsófia
Maráz Ágnes
Varga Flóra
Kurdi Dóra

Solymosiné Horváth Andrea
Szolfézs 2.
Időpont:
A) Hétfő-csütörtök 16.45-17.30
B) Kedd-péntek 14-14.45

Cserép Viktor Tamás
Zábó Bernadett
Bakos Kata
Brokhauzer Levente
Keresztes Roland
Nangyalai Nazim
Romics Marcell
Szepesi Roland
Somfai Nándor
Gárdi Réka
Miszler Odett
Solymosi Dániel
Putz Tamás
Lakatos Dávid
Kiss Barna
Nagy Dávid
Sasvári Csongor

Solymosiné Horváth Andrea
Szolfézs 3.
Időpont:
A) hétfő-csütörtök 15.15-16
B) kedd-péntek 15.15-16

Brokhauzer Gergő
Lengyel Zsófia
Papp Eszter
Szladik Míra
Dús Martin
Török Balázs
Tóth Fruzsina
Füle Bálint
Imre Enikő
Selmeczi Soma
Varga Bettina
Faragó Martin
Kocsis Máté
Kovács Virág
Kovács Anita
Sinogli Vivien
Ruzsits Dorottya
Diószegi Dóra
Veres Kitti
Lukács Milán
Frank Dániel
Balogh Bence
Körmendi János
Urbán Barnabás

Fehérné Lerner Lívia
Szolfézs 4.
Időpont:
A) kedd 14.45-16.15
B) péntek 14.45-16.15

Urbán Petra
Pálmai Elizabet
Barsi Barbara
Kiss Krisztián Máté
Nangyalai Khaisz
Kozma Henrietta
Brokhauzer Virág
Ábraház Benedek
Komáromi Márton
Motúz Marietta
Faragó Dóra
Keresztes Laura
Szücs Rita
Vágvölgyi Barbara
Havasi Anna
Krajcsovszki Fanni
Szeifert Annamária
Zsiros Ádám
Wierl Alexandra
Schmidt Bálint
Zágonyi Marcell
Sütő zsombor

Fehérné Lerner Lívia
Szolfézs 5.
Időpont: szerda 15-16.30

Pincési Laura
Pincési Boglárka
Gál Márton László
Lukácsi Georgina
Torma Dávid Ferenc
Hidasi Petra
Németh Barbara
Ruzsits Orsolya Sára
Szeghy Anna
Somfai Tamás
Schulhoff Tamás
Berta János
Bakos Richárd
Fekete Bálint
Fekete Máté

Kiss Dorottya

Fehérné Lerner Lívia
Szolfézs 6.
Időpont: szerda 16.30-18

Erdős Pál
Balla Anett
Komáromi Péter
Szikora Cintia
Székely Zsófia
Hegyi István
Németh Csenge
Kozma Bálint
Selmeczi Bende Mór

Fehérné Lerner Lívia
Zenetörténet 1.
Időpont:
A) kedd 17-18.30
B) péntek 17-18.30

Longa Tamás
Szabó Martin
Katona Ráhel Csenge
Selmeczi Regő Bekény
Bene Kata
György Anett
Bakos Lilla
Barnóczki Evelin
Nagy Miklós Tibor
Kisgyőri Áron
Rozmán Eszter
Kurdi Melinda
Sujbert Izabella
Czap Bálint
Kovács Rebeka
Huszár Daniella
Hengán Kamilla
Horváth Luca
Varga Barbara
Abronics Máté
Pintér Róbert

Fehérné Lerner Lívia
Zenetörténet 2.
Időpont: szerda 18-19.30

Bakos Gergely
Győrik Márton
Zsiros Odett
Rozsnyai Orsolya
Várnagy Nikolett
Kurdi Kata
Horváth Róbert
Fekete Barnabás
Sinogli Zsolt
Sováczki Péter
Jenovai Viktor

Fehérné Lerner Lívia
Zenetörténet 3-4.
Időpont: kedd 18.30-20

Fazekas János
Kovács Levente
Pincési Hajnalka
Wágner Éva Kata
Hortai Fanni
Szexer Dorottya

Fehérné Lerner Lívia
Zenetörténet 4.

Krajcsovszky Bence
Kégli András
Szücs Enikő
Győrik Fruzsina
Kurdi Eszter
Kerner Kinga
Pathó Annamária
Székely Dóra
Erdős Balázs

Fehérné Lerner Lívia
Zenetörténet 5-6.
Időpont: péntek 18.30-20

Eckl Balázs
Rozsnyai Attila
Bégh Dóra
Solymosi Eszter
Tóth Paula
Krizsán Orsolya

Fehérné Lerner Lívia
Zenetörténet 6.

Nagy István
Szlávik Zoltán
Solymosi Ábel
Gazdag Júlia

Órabeosztás

Órabeosztások:

Nyergesújfalu:

2011. szeptember 09. péntek:

Solymosi Attila 16 óra

Drága-Jurásek Ildikó 16 óra

Fehér László 17 óra

Fehérné Lerner Lívia 17 óra

Bordás Zoltán 17 óra

Kuti Balázs 17 óra

Balogh Mária 16 óra

Solymosiné Horváth Andrea 16 óra

Erdősné Erős Piroska 17 óra

Szladik Tibor 17 óra

Pásztóin Wagner Judit 17 óra

Pásztói Tamás 16 óra

Mechler Anikó 17 óra

2011. Szeptember 10. szombat:

Litauszki Károlyné 10 óra

Arany Zsolt 9 óra

Daróczi Gabriella 10 óra

2011. Szeptember 12. hétfő:

Bényei Tibor 16 óra

Lábatlan:

2011. szeptember 09. péntek

Erdősné Erős Piroska 16 óra

Szladik Tibor 16 óra

Tanév eleji tudnivalók

Szabolcsi Bence Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos u.65.
Zeneiskolánkban a 2011/2012 tanévben választható tanszakok, és együttesek:
zenei előképző a kicsiknek, billentyűs, pengetős hangszerek: zongora, gitár, harmonika, szintetizátor, vonós hangszerek: hegedű, gordonka, fafúvós hangszerek: furulya, fuvola, oboa, klarinét, szaxofon, fagott, rézfúvós hangszerek: trombita, vadászkürt, tenorkürt, baritonkürt, harsona, tuba, valamint:
magánének, ütő, együttesek: fúvószenekar, vonószenekar, harmonikazenekar, énekkar.
A zenetanuláshoz jó minőségű hangszerek tudunk kölcsönözni.
Térítési díj félévenként a 2011/2012 tanévben, az 5-ös tanulóknak 7.000Ft.
A zenetanulás még mindig kedvező!!
Egy tanuló költsége: (térítési díj, és egyéb költségek: kotta, hangszerkölcsönzés stb.)
125 Ft / tanítási óra (heti 500 Ft, havi 2.000 Ft.)
Régi és újonnan beiratkozó tanulóinknak: Beiratkozási díj: 1200 Ft
Pótbeiratkozás: 2011. szeptember 3. szombat – 10.00-12.00
2011. szeptember 5. hétfő – 10.00-12.00
2011. szeptember 6. kedd – 10.00-12.00 és 14.00-17.00
szülői értekezlet: 2011. szeptember 6. kedd – 17.00 zeneiskola kamaratermében
első tanítási nap: 2011. szeptember 9. péntek

2011. szeptember 5. hétfő 16.00 Tanévnyitó ünnepély az Ady Endre Művelődési Házban
Bővebb információ személyesen a zeneiskolában, vagy telefonon:
06 33 455-405 Pásztói Tamás intézményvezető

Tanévzáró ünnepség:
2011. június 10. 17 óra
Ady Endre Művelődési Ház

Beiratkozás:
2011. június 11. szombat 9-12 óráig
2011. június 14. kedd 14-17 óráig
2011. június 15. szerda 14-17 óráig
a zeneiskola épületében.
(Nyeregsújfalu, Kossuth L. u. 65.)

Lábatlani tanévzáró ünnepség:

2011. június 14. kedd 16 óra, Arany János Művészeti Iskola

Beiratkozás:

2011. június 14. kedd, tanévzáró ünnepség után. Arany János Művészeti Iskola

Bajóti tanévzáró ünnepség:

2011. június 14. kedd 17 óra, Általános Iskola

Beiratkozás:

2011. június 14. kedd, tanévzáró ünnepség után

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves hozzátartozóit
jótékony célú

PÜNKÖSDI TEMPLOMI
HANGVERSENYÜNKRE,

melyet
2011. június 12-én – pünkösd vasárnapján –
17.30 órakor tartunk
a nyergesújfalui
Szent Mihály római katolikus templomban.

A műsort vezeti:
MILÁNKOVICS VIKTOR

Közreműködnek:
PACHELBEL VONÓS KAMARAZENEKAR
Művészeti vezetők:
Kolozsvári Barnabásné, Solymosiné Horváth Andrea
VOX MIRABILIS KAMARAKÓRUS
Karvezető: Zemlényi Katica
SZENT CECÍLIA ÉNEKKAR
Karvezető: Soósné Sághy Mária
Szólót énekelnek:
Zemlényi Eszter, Monori Gabriella
Vezényel: Pásztói Tamás

A belépődíj tetszőleges adomány, melyet a nyári táborok támogatására szánnak a rendezők:

Szabolcsi Bence Zeneiskola
Római Katolikus Egyházközség