Szolfézs csoportok névsorai

Előképző 1.
Pásztóiné Wagner Judit

Bakes Bendegúz
Kocsis Dávid Barnabás
Maráz András
Palkó Abigél Noa
Szabó Mátyás
Székely Tamara Hanna

Előképző 2.
Pásztóiné Wagner Judit

Füle Dániel Norbert
Mihelik Sára
Mészáros Ákos
Komeiner Albert Fülöp
Koppi Csilla
Csuport Lili
Csuport Kata
Tóth Regina
Pap Nóra
Ulviczki Zsófia
Hajnal Dániel
Szabó Vivien
Orsós Boglárka
Hegyi Boglárka
Janetka Júlia

Litauszki Károlyné, Lábatlan

Bognár Álmos
Éberle Félix
Szűcs Adél
Oláh Nikoletta
Oláh Dorina Kíra
Bognár Luca
Szatai Dóra

Szolfézs 1.
Solymosiné Horváth Andrea

Török Gábor
Urbán Kristóf
Dobondi-Reisz Hanna
Horváth Milán Máriusz
Kiss Barnabás
Orlovits Fanni
Dujmov Dorottya Andrea
Komáromi Balázs
Kovács Boglárka
Bakos Eszter
Kocsis Kristóf István
Kriván Júlia
Kajtár Emma Dorina
György Johanna
Cserép Kata Edina
Kriván Anna
Zábó Anna Eszter
Komeiner Barnabás
Koppi Janka
Ujszászi Flóra
Vágvölgyi Hanga
Wierl Marianna
Sárkány Aba
Pálmai Jázmin Anna
Cseresznye Nóra
Deák Bence

Litauszki Károlyné Lábatlan

Tenki István

Bajót:

Jámbor Csenge
Horváth Viktória Éva
Szabó Sára

Szolfézs 2.
Solymosiné Horváth Andrea

Lukácsi Zsombor Imre
Németh Péter
Lázár Lídia
Dobondi-Reisz Mendel
Varga Flóra Anna
Mihelik Tamás
Németh Tamás
Zágonyi Olivér
Sütő Tamara
Schmidt Zsófia
Czakó Levente
Kurdi Dóra Kata
Pernyész Boglárka
Pincési Alexandra
Takács Alida
Szigyártó Barbara
Bótyik Bence
Balajti Boglárka
Elekes Zsófia
Brokhauzer Levente
Maráz Ágnes
Szűcs Flóra
Raffael Nóra Rita
Erszt Nóra
Bakos Boglárka
Láris Zsófia

Litauszki Károlyné, Lábatlan

Nagy Szelli
Szeghy Benedek
Molnár Réka
Horváth Renáta
Szabó Anita

Szolfézs 3.
Fehérné Lerner Lívia

Cserép Viktor Tamás
Zábó Bernadett
Szepesi Roland
Romics Marcell
Keresztes Roland
Nangyalai Nazim
Somfai Nándor
Gárdi Réka
Kiss Barna
Lakatos Dávid
Nagy Dávid
Hunyák Veronika Éva
Putz Tamás
Solymosi Dániel
Kiss Alexandra
Miszler Odett
Bakos Kata
Tóth Fruzsina
Németh Hanga
Sasvári Csongor

Litauszki Károlyné, Lábatlan

Éberle Richárd
Láng Rebeka

Szolfézs 4.
Fehérné Lerner Lívia

Török Balázs
Dús Martin
Papp Eszter
Imre Enikő
Lukácsi Milán
Füle Bálint
Urbán Barnabás
Diószegi Dóra
Ruzsits Dorottya
Kocsis Máté József
Kovács Virág Ágnes
Selmeczi Soma Bese
Varga Bettina
Szladik Míra
Brokhazuer Gergő
Sinogli Vivien
Körmendi János

Litauszki Károlyné, Lábatlan

Balla Tamás
Szittya Lili
Szeghy Barna Bendegúz
Huszák Milán
Oláh Szimonetta

Szolfézs 5.
Fehérné Lerner Lívia

Barsi Barbara
Kiss Krisztián Máté
Nangyalai Khaisz
Urbán Petra
Komáromi Márton
Zágonyi Marcell
Sütő Zsombor
Turi Szamanta
Schmidt Bálint
Wierl Alexandra
Ruzsits Orsolya
Krajcsovszki Fanni
Szeifert Annamária
Pálmai Elizabet

Szolfézs 6.
Fehérné Lerner Lívia

Gál Márton László
Kiss Dorottya Veronika
Pincési Laura
Szikora Cintia Kinga
Berta János
Somfai Tamás
Torma Dávid

Litauszki Károlyné, Lábatlan

Soóky Anna Ilona
Krajcsovszky Máté

Szolfézs felkészítő csoport
Solymosiné Horváth Andrea

Szexer Dorottya
Havasi Anna
Hidasi Petra
Szeghy Anna
Győri Martin
Nagy István
Németh Csenge

szolfézs csoportbeosztások

SZOLFÉZS CSOPORTBEOSZTÁSOK

Előképző 1.

hétfő-csütörtök 15-15.45 Pásztóiné Wagner Judit, Kernstok
kis-tornaterem

Előképző 2/A.

hétfő-csütörtök 16-16.45 Pásztóiné Wagner Judit, Kernstok
tankonyha
Előképző 2/B.

kedd-péntek 16.15-17 Pásztóiné Wagner Judit, zeneiskola

Szolfézs 1/A.

kedd-péntek 15-15.45 Solymosiné Horváth Andrea, Kernstok
Szolfézs 1/B.

kedd-péntek 15.45-16.30 Solymosiné Horváth Andrea , Kernstok

Szolfézs 2/A.

hétfő-csütörtök 14.30-15.15 Solymosiné Horváth Andrea, zeneiskola
Szolfézs 2/B.

hétfő-csütörtök 16.15-17 Solymosiné Horváth Andrea, zeneiskola
Szolfézs 3/A.

 kedd-péntek 14.30-15.15 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Szolfézs 3/B.

kedd-péntek 16.10-16.55 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Szolfézs 4/A.

kedd- péntek 15.20-16.05 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Szolfézs 4/B.

kedd-péntek 17-17.45 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Szolfézs 5.

szerda 14.30-16.05 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Szolfézs 6.

szerda 16.10-17.45 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Zenetörténet 1.

kedd 17.50-19.35 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Zenetörténet 2.

péntek 17.50-19.35 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Zenetörténet 3-4.

szombat 8-9.35 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Zenetörténet 5-6.

szombat 9.40-11.35 Fehérné Lerner Lívia, zeneiskola
Szolfézs felkészítő csoport

csütörtök 17.30-19 Solymosiné Horváth Andrea, zeneiskola
Vonószenekar

szerda 16-17.30 Solymosiné Horváth Andrea, zeneiskola

ÓRABEOSZTÁSOK

Órabeosztások
NYERGESÚJFALU

2012. szeptember 08. szombat

Litauszki Károlyné 10 óra

2012. szeptember 10. hétfő
Arany Zsolt 16 óra
Balogh Mária 16 óra
Bényei Tibor 16 óra
Erdősné Erős Piroska 17 óra
Fehérné Lerner Lívia 15 óra
Kuti Balázs 16 óra
Milánkovics Viktor 16 óra
Pásztói Tamás 16 óra
Pásztóiné Wagner Judit 16 óra
Solymosiné Horváth Andrea 16 óra
Solymosi Attila 17 óra

2012. szeptember 11. kedd
Bordás Zoltán 17 óra
Drága-Jurásek Ildikó 17 óra
Fehér László 16 óra
Szladik Tibor 18 óra

Órabeosztások
LÁBATLAN

2012. szeptember 10 hétfő
Erdősné Erős Piroska 16 óra

2012. szeptember 11. kedd
Szladik Tibor 16.30 óra

Órabeosztások
BAJÓT

2012. szeptember 10. hétfő
Kuti Balázs 15 óra