MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves hozzátartózóit
2013. május 17-én 17 órára a Kernstok Galériában

(Nyergesújfalu, Kossuth L. u. 104-106, Polgármesteri Hivatalban)

tartandó

ÉV VÉGI GÁLAHANGVERSENYÜNKRE.

Tanulóink a bérletüket hozzák magukkal, ez az utolsó sorsolásos hangversenyünk.

Mindenkit szeretettel várunk!

Meghívó

Meghívó

Nyergesújfalu, Dorog, Esztergom, Párkány – Kéménd zeneiskolásaiból alakult

Kézfogás

Régiós vonószenekar koncertjére

Helyszín:

Nyergesújfalu, 2013. május 11. szombat 17 óra,
Kossuth Lajos u. 89. tornacsarnok
(volt általános iskola, most könyvtár)

Műsor:
1. Branduardi: Legyetek jók, ha tudtok
2. Vangelis: Conquest of Paradise
3. John Williams: Somewhere in my Memory
4. Nino Rota: A Time forUs
5. Alan Silvestri: Forrest Gump
6. A. Lloyd Webber: Phantom of the Opera
7. James Horner: My Heart will go on
8. Nino Rota: The Godfather
9. Francesco Sartori: Time to Say Goodbye solo: Monori Gabriella ének
10. Ennio Morricone: Gabriel’s oboe solo: Szexer Dorottya oboa
11. Vangelis: Chariots of Fire
12. John Williams: Theme from Schindler’s list
13. Klaus Badelt: Pirates of The Caribbean

Vezényel: Pásztóiné Nádudvary Erika
Közreműködik a dorogi Zrínyi Ilona Általános Iskola gyermekkórusa, (1.2.) vezetője Kovácsné Fódi Krisztina

Vezényel: Pásztóiné Nádudvary Erika

Együttes vezetők:
Nyergesújfalu: Solymosiné Horváth Andrea
Esztergom: Pásztóiné Nádudvary Erika
Dorog: Kolozsvári Barnabásné
Párkány- Kéménd: Danis Alica

*****
Németh Péter: Elég lenne
Néha elég lenne
egy szó, egy tett, egy mozdulat,egy hallhatatlan szívdobbanás,
egy még el nem mondott gondolat,
néha elég lenne
csupán csak egyetlen kézfogás.

MEGHÍVÓ

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves hozzátartozóit
a nyergesújfalui

Szabolcsi Bence Zeneiskola

TANÁRAINAK HAGYOMÁNYOS
TAVASZI HANGVERSENYÉRE,

melyet

2013. március 8-án, pénteken
17 órakor tartunk
a
Kernstok Galériában.
(Nyergesújfalu, Kossuth Lajos u. 104-106. Városháza)

A hangversenyen közreműködnek a zeneiskola művésztanárai.

A belépő tetszőleges adomány, melyet a növendékek
tanév végi jutalmazására szánunk.

Bérleteseknek ez a III. bérleti hangverseny.

Mindenkit szeretettel várunk

NÖVENDÉKHANGVERSENY

Meghívó

Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját a
Szabolcsi Bence Zeneiskola félévi növendékhangversenyére, melyet
2013. február 15-én pénteken 16 órától tartunk a Kernstok Galériában
( Nyergesújfalu, Kossuth Lajos u. 104-106. Városháza )

A műsorban fellépnek:

A zeneiskola növendékei és kamaracsoportjai.

Kérjük a növendékek hozzák magukkal a bérletüket az ajándéksorsolás miatt.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Megalakul az új DÖK

2012. október 19-én megalakult iskolánk új diákönkormányzata.
Az új tagok:
Hidasi Petra
Jenovai Viktor
Huszár Daniella elnök

Kapcsolattartó tanár továbbra is Bordás Zoltán.
A leköszönő diákönkormányzati tagok (Végh Eszter elnök, Wágner Éva Kata és Tukszár György) munkáját ezúton is köszönjük az újaknak hasonlóan eredményes munkát kívánunk!

Zeneiskola vezetősége

FIGYELEM!!!

Kuti Balázs növendékei Petróczi Csaba tanár úrnál jelentkezzenek órabeosztásra 2012. szeptember 17-én hétfőn, 17 órakor a zeneiskolában.
Petróczi Csaba tanítási napjai: hétfő, kedd, csütörtök, péntek.

Bajóti tanulók órabeosztása Bajóton 2012. szeptember 17-én, hétfőn 15 órakor az általános iskolában.

ÚJ TANULÓK

Szolfézs ek1
Pásztóiné Wagner Judit

Órák: hétfő-csütörtök, 15-15.45
Hely: Kernstok, kis-tornaterem

Bakes Bendegúz
Kocsis Dávid Barnabás
Maráz András
Palkó Abigél Noa
Szabó Mátyás
Székely Tamara Hanna

Arany Zsolt
Órabeosztás: 2012. szeptember 10. hétfő, 16 óra

Török Gábor, szolfézs 1., Solymosiné Horváth Andrea
Balajti Tibor
Komeiner Barnabás, szolfézs 1., Solymosiné Horváth Andrea

Bordás Zoltán
Órabeosztás: 2012. szeptember 11. kedd. 17 óra
Kiss Barnabás, szolfézs 1. Solymosiné
Brokhauzer Áron, zenetörténet, Fehérné Lerner Lívia

Erdősné Erős Piroska
Órabeosztás: Lábatlan, 2012. szeptember 10. hétfő 16 óra
Tenki István, szolfézs 1., Lábatlan: Litauszki Károlyné

Órabeosztás: Nyergesújfalu, 2012. szeptember 10. hétfő 17 óra
Tóth Fruzsina Anna, szolfézs 3. Fehérné Lerner Lívia

Pásztói Tamás
Órabeosztás: 2012. szeptember 10. hétfő 16 óra
Hunyák Veronika Éva, szolfézs 3. Fehérné Lerner Lívia

Pásztóiné Wagner Judit
Órabeosztás: 2012. szeptember 10. hétfő 16 óra
Nagy Lívia, zenetörténet 2., Fehérné Lerner Lívia

Solymosiné Horváth Andrea
Órabeosztás: 2012. szeptember 10. hétfő 16 óra
Schrenk Vivien, zenetörténet 3., Fehérné Lerner Lívia

Kuti Balázs
Órabeosztás: 2012. szeptember 10. hétfő 16 óra
Kiss Alexandra, szolfézs 3., Fehérné Lerner Lívia
Koppi Csilla, szolfézs ek2, Pásztóiné Wagner Judit
Orsós Boglárka, szolfézs ek2, Pásztóiné Wagner Judit
Sárkány Aba, szolfézs 1., Solymosiné Horváth Andrea
Bényei Tibor
Órabeosztás: 2012. szeptember 10. hétfő 16 óra
Koppi Janka, szolfézs 1., Solymosiné Horváth Andrea

Szladik Tibor
Órabeosztás: 2012. szeptember 11. kedd. 18 óra
Ráfael Nóra Zita, szolfézs 2., Solymosiné Horváth Andrea

Drága-Jurásek Ildikó
Órabeosztás: 2012. szeptember 11. kedd 17 óra
Cseresznye Nóra, szolfézs 1., Solymosiné Horváth Andrea
Erszt Nóra, szolfézs 2., Solymosiné Horváth Andrea

Fehér László
Órabeosztás: 2012. szeptember 11. kedd 16 óra
Janetka Júlia, szolfézs ek2, Pásztóiné Wagner Judit

 A  szolfézs névsorok a zeneiskola bejárati folyósóján lesznek kifüggesztve, itt kell választani A és B csoportok között 2012. szeptember 10-11-én.

zenetörténet csoportok névsorai

Zenetörténet 1.
Fehérné Lerner Lívia

Maros Gergő
Erdős Pál
Fazekas Eszter Evelin
Komáromi Péter
Balla Anett
Fekete Máté
Fekete Bálin
Hegyi István
Székely Zsófia Boglárka
Flórián Xavér

Zenetörténet 2.
Fehérné Lerner Lívia

Selmeczi Regő Bekény
Rozmán Eszter
Bakos Richárd
Schulhoff Tamás
Varga Barbara
Horváht Luca
Hengán Kamilla
Nagy Lívia
Huszár Daniella
Kovács Rebeka
Szabó Martin
Longa Tamás
Szívós Anita

Zenetörténet 3.
Fehérné Lerner Lívia

Horváth Róbert
Fekete Barnabás
Győrik Márton
Sováczki Péter
Schrenk Vivien
Sinogli Zsolt
Jenovai Viktor
Rozsnyai Orsolya
Bakos Gergely
Kurdi Kata

Zenetörténet 4.
Fehérné Lerner Lívia

Wágner Éva Kata
Kovács Levente
Hortai Fanni
Fazekas János Lóránd

Zenetörténet 5.
Fehérné Lerner Lívia

Szücs Enikő
Székely Dóra Edit
Kerner Kinga
Kégli András Mihály
Krajcsovszky Bence
Győrik Fruzsina

Zenetörténet 6.
Fehérné Lerner Lívia

Végh Dóra
Solymosi Eszter